Testimonials

Makine almadan önce çok kararsız kaldık. Bütün tavsiyeler ithal makine olmasına rağmen, Kaldera’nın mühendislik seviyesinden etkilendik ve siparişimizi verdik. Yanlış karar da vermemişiz. Sadece Mekanik değil, aynı zamanda Programını kendileri yazdığı için istediğimiz özellikleri hızlıca makineye ekleyebiliyorlar.
Herkes kullanabilir, öğrenmek çok kolay. Makine operatörü işe gelmediğinde kendim bile makineyi kullanabiliyorum. Sağlam yapısından dolayı her malzemeyi kesebiliyoruz, Dekton dahil. 45 derece kesimleri de çıtlamasız çıkartıyoruz. Daha önce elle yaptığımız birçok işi artık makinada yapabiliyoruz. Atölyemizdeki bu önemli gücümüz için Kaldera Makine’ye çok Teşekkürler.
En başta sizi tanıdığımız için çok memnunuz. Kaldera Makine beklentilerimizi karşılıyor ve servis hizmeti çok iyi: Haftasonu olsun, mesai saatleri dışında olsun herzaman ulaşabiliyoruz. Ve ödediğimiz paranın karşılığını fazlasıyla aldığımızı düşünüyorum. İşletmemizin kalite değerine kalite kattı, Kaldera Makine’ye Teşekkürler.