Hakkımızda

Vizyonumuz

Ülkemizin Doğal ve Yapay Taş Sektöründeki üretim gücünü otomatik makineler ile hem Yazılım Teknolojileri hemde Teknik Mühendislik ile destekleyerek, bu sektörün en verimli hale gelmesine katkıda bulunmaktır.
Geliştirdiğimiz/Geliştireceğimiz Teknoloji ve İnovasyon ile Dünya Pazarında söz sahibi olmaktır. Ülkemizdeki Doğal ve Yapay Taş Sektörünün Makine İhtiyaçlarında Dışa Bağımlılıktan Kurtulmasına yarar sağlamaktır.

Misyonumuz

Geliştirme sürecine durmaksızın devam ettiğimiz yerli Yazılım ile ve mükemmeli yakalamak için aralıksız devam eden Makine Tasarım Çalışmalarımızla, Doğal ve Yapay Taş Sektöründe Hizmet veren tüm üretici firmalarımızı,
hem satış öncesi hem de satış sonrası 7/24 ve Online olarak destekleyerek kalitelerine katkı sağlamaya aralıksız devam etmektir.

Hakkımızda

KALDERA tam kapsamlı müşteri hizmeti demektir. Müşterilerimize nitelikli satış öncesi tavsiyeler, hızlı montaj ve başlangıç servisleri, makinaların optimum düzeyde çalışabilmesi için operatörlere eksiksiz eğitim vermekteyiz ve ayrıca mükemmel satış sonrası destek, yerinde hizmet ve “online” problem çözümü, sunduğumuz hizmet paketini tamamlamaktadır.

Hakkımızda

KALDERA

Kaldera 2005 yılında dünya doğal taş piyasasındaki ihtiyacı görerek ülkemize fayda sağlaması amacıyla ihracat odaklı bir şirket olarak kurulmuştur.

İlk yıllar faaliyet alanı olarak doğal taş mozaik ve fayans üretimi üzerine devam etmiştir. 2010 sonrası firma, hem doğal taş, hem de makine sektöründeki tecrübesini birleştirerek ve uzun bir Ar-Ge sürecinin sonunda CNC Makine imalatına başlamıştır.

Kaldera yüksek doğruluklu CNC makinelerinin, hem yazılım hem de tasarım geliştirmesini kendi bünyesinde yaparak, Doğal ve Yapay Taş sektörü için Makine pazarında yeni bir inovasyon ortaya koymuştur.

Firmanın temellerini oluşturan taş üretim ve işleme tecrübesi, mühendislik ve yazılım teknolojileri ile birleştirilerek ortaya çıkarılan makineler, bu sektörde hizmet veren üreticilerin çok kısa sürede beğenisini kazanmıştır. Müşterilerinin ihtiyacını anlayan ve onlara en kısa sürede cevap veren Kaldera, geliştirdiği yazılım sayesinde kendi sektöründe bir ilk olmuştur.

Geliştirdiği bu yazılımı, sektörün diğer makine üreticileri ile de paylaşan Kaldera, makine sektöründe hizmet veren firmaları da yerli yazılım ile destekleyerek sektörün kalitesinin gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir

2005

Müşterilerimizden Birkaç Cümle

Telefon

0216 5945190

Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Cum 9.00 – 18.00

Adres

Ferhatpaşa Mah. 51. Sk. No:22 Ataşehir-İstanbul