Volcano – Standart

Tüm modellerin ayrıntılı özellikleri için karşılaştırma tablolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Online Help!

+(123) 456-78-90

Volcano – Standart

Kendi başına bir atölye gibi olan bir konfigürasyon. Sınıfın en çok opsiyonunu içinde barındıran bir ürün olarak karşınızda. Otomatik gönye açma, freze, karot vb. olarak bir atölyede ihtiyaç duyulan tüm işlemleri yüksek hassasiyet ile size sunar. Gelişmiş altyapısı ile ileride eklenmesi muhtemel tüm opsiyonlara hazır halde tasarlanmış olan Volcano Standart üstün özellikleri ile size beklediğinizden daha çok yetenek kazandıracaktır.

Otomatik Gönye Kesim : 0 – 90 derece yatabilen testere sayesinde, gönye kesimleriniz otomatik olarak başarılı bir şekilde tamamlanır. Hassas açı ayarı sayesinde sadece gönye kesimler değil, Gemiburnu tipi masa çeşitleri başta olmak üzere özel açılı tüm kesimleri yapabilmenize olanak sağlar.

17″ Dokunmatik Ekran : Geniş ekranı ve kolay kullanımlı arayüz programı VolcanoSoft size büyük kolaylıklar sunuar. Diğer makinelerin aksine küçük ekranlarla mücade etmek zorunda kalmazsınız.

Hidrolik Kalkar Tabla : 85 derece açıya kadar kalkabilen hidrolik tabla sistemi, tabla arkasında çift piston ile desteklenmektedir. Böylece 2000 kg ağırlığa kadar tablanız güvenilir bir şekilde çalışır.

Otomatik Takım Değiştirme Opsiyonu : VolcanoSpindle ile kullanılabilme opsiyonuna sahip bu basit sistem, bir kesim operasyonu sırasında birden fazla takımı kullanmanıza imkan sağlar. Böylece freze, karot delik delme vb. işlemler için ayrı ayrı ayarlamalar yapmanıza gerek kalmaz. 10.000 devire kadar çıkabilen özel motoru sayesinde freze ve karot işlemlerinizde başarılı olmak kaçınılmazdır.

Parametrik Şekiller : Standart bir çok geometriye (üçgen-daire-elips-kare-dörtgen-beşgen) ek olarak, piyasada en çok kullanılan 2 adet Mutfak tezgahı (L-U Tezgah), 2 adet Banyo tezgahı ve Mutfak Paneli şekillerini VolcanoSoft size parametrik olarak sunar. Yerli yazılım gücünden kaynaklanan bu yetenek, sizi AutoCad çizim yapmaktan kurtarır.

Kolay Programlanabirlik: Freze Kesim, Karot Delik Delme veya Evye/Ocak Yeri Karot Deliği… Bütün bunların hepsi bir kaç dokunma ile yapılabilecek kadar kolay…

Dxf Okuma (AutoCad Desteği) : Tüm Volcano Modellerinde standart olan bu yetenek sayesinde, özel şekilleri, proje ve imalat ölçülerini direk makine üzerine yükleyerek sadece bir dokunma ile kesime başlatabilirsiniz. Çizim üzerinden hangi kenarın gönye olacağı, hangi şekil veya şekilleri freze ile yapmak istediğinize çok kolay karar verebilirsiniz.

Yüksek Motor Gücü : Rakiplerinin aksine 15kW(S1) gücünde çalışan testere motoru her türlü zorlu malzeme ve ağır tarama testerelerine karşı hiçbir problem göstermeksizin çok rahat bir şekilde çalışır. Ayarlanabilir testere devri sayesinde her türlü hızlara hassas bir şekilde sahip olmanız çok kolay.

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.