Volcano – Econo

Tüm modellerin ayrıntılı özellikleri için karşılaştırma tablolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Online Help!

+(123) 456-78-90

Volcano – Econo

Hızınıza hız katmak için tasarlandı. Kendisi küçük yetenekleri büyük. 3500×2000 mm tabla çalışma alanına sahip olmasına rağmen, rakiplerine göre daha az yer kaplar. Böylece atölyenizde düşündüğünüzden daha az yer işgal eder. Boyuna-Enine ebatlamalar, Hazır şekil kesimleri, tezgah kesimleri gibi bir çok testere operasyonunu hızlı bir şekilde tamamlar.

Otomatik Gönye Kesim : 0 – 47 derece yatabilen testere sayesinde, gönye kesimleriniz otomatik olarak başarılı bir şekilde tamamlanır. Hassas açı ayarı sayesinde sadece gönye kesimler değil, Gemiburnu tipi masa çeşitleri başta olmak üzere özel açılı tüm kesimleri yapabilmenize olanak sağlar.

15.6″ Dokunmatik Ekran : Geniş ekranı ve kolay kullanımlı arayüz programı VolcanoSoft size büyük kolaylıklar sunuar. Diğer makinelerin aksine küçük ekranlarla mücade etmek zorunda kalmazsınız.

Hidrolik Kalkar Tabla : 85 derece açıya kadar kalkabilen hidrolik tabla sistemi. Sağlam çelik yapısı ile 1000 kg ağırlığa kadar tablanız güvenilir bir şekilde çalışır.

Parametrik Şekiller : Standart bir çok geometriye (üçgen-daire-elips-kare-dörtgen-beşgen) ek olarak, piyasada en çok kullanılan 2 adet Mutfak tezgahı (L-U Tezgah), 2 adet Banyo tezgahı ve Mutfak Paneli şekillerini VolcanoSoft size parametrik olarak sunar. Yerli yazılım gücünden kaynaklanan bu yetenek, sizi AutoCad çizim yapmaktan kurtarır.

Dxf Okuma (AutoCad Desteği) : Tüm Volcano Modellerinde standart olan bu yetenek sayesinde, özel şekilleri, proje ve imalat ölçülerini direk makine üzerine yükleyerek sadece bir dokunma ile kesime başlatabilirsiniz. Çizim üzerinden hangi kenarın gönye olacağına çok kolay karar verebilirsiniz.

Motor Gücü : 11 kW motor gücü ile her türlü ebatlamalarınız için yüksek performans sunar. Ayarlanabilir testere devri sayesinde her türlü hızlara hassas bir şekilde sahip olmanız ise çok kolay.

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.