Volcano – Plus

Tüm modellerin ayrıntılı özellikleri için karşılaştırma tablolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Online Help!

+(123) 456-78-90

Volcano – Plus

Hassasiyetin zirve yaptığı bir konfigürasyondur. Başta Otomatik Testere ve Otomatik Plaka Ölçüm modülleri ile tüm kesim operasyonları sırasında maksimum hassasiyet sağlanır. 3D kalibrasyonu sağlanmış kamera ünitesi ile Damar-Takip ve BookMatch kesimleriniz hatasız olarak tamamlanmaktadır. Vakum ünitesi ise kesim metrajlarının artmasında size avantaj sağlar.

Otomatik Gönye Kesim : 0 – 90 derece yatabilen testere sayesinde, gönye kesimleriniz otomatik olarak başarılı bir şekilde tamamlanır. Hassas açı ayarı sayesinde sadece gönye kesimler değil, Gemiburnu tipi masa çeşitleri başta olmak üzere özel açılı tüm kesimleri yapabilmenize olanak sağlar.

17″ Dokunmatik Ekran : Geniş ekranı ve kolay kullanımlı arayüz programı VolcanoSoft size büyük kolaylıklar sunuar. Diğer makinelerin aksine küçük ekranlarla mücade etmek zorunda kalmazsınız.

Hidrolik Kalkar Tabla : 85 derece açıya kadar kalkabilen hidrolik tabla sistemi, tabla arkasında çift piston ile desteklenmektedir. Böylece 2000 kg ağırlığa kadar tablanız güvenilir bir şekilde çalışır.

Kamera Opsiyonu : 3D kalibrasyonu yapılan kamera ünitesi sayesinde farklı seviyelerdeki plaka ve malzemelerde +- 1mm hassasiyet içerisinde tüm kesimlerinizi yapabilirsiniz. 12.4 Mp kamerası, görüntüsü alınan malzemenin tüm detaylarını size yüksek çözünürlükte aktarır. Böylece taş üzerindeki tüm detaylara rahatlıkla hakim olabilirsiniz.

Vakum & Taşıma Opsiyonu : Kesim kapasitesinizi arttırmanın en iyi yöntemlerinden biri olan vakum sistemi, kesim esnasında işlemi biten parçayı uygun yere taşıdığı için fireyi azaltır. Hızlı bir şekilde yapılan bu işlemler zamandan ve malzemeden maksimum şekilde faydalanmanızı sağlar.

Otomatik Takım Değiştirme Opsiyonu : VolcanoSpindle ile kullanılan bu basit sistem, bir kesim operasyonu sırasında birden fazla takımı kullanmanıza imkan sağlar. Böylece freze, karot delik delme vb. işlemler için ayrı ayrı ayarlamalar yapmanıza gerek kalmaz. 10.000 devire kadar çıkabilen özel motoru sayesinde freze ve karot işlemlerinizde başarılı olmak kaçınılmazdır.

Parametrik Şekiller : Standart bir çok geometriye (üçgen-daire-elips-kare-dörtgen-beşgen) ek olarak, piyasada en çok kullanılan 2 adet Mutfak tezgahı (L-U Tezgah), 2 adet Banyo tezgahı ve Mutfak Paneli şekillerini VolcanoSoft size parametrik olarak sunar. Yerli yazılım gücünden kaynaklanan bu yetenek, sizi AutoCad çizim yapmaktan kurtarır.

Kolay Programlanabirlik: Freze Kesim, Karot Delik Delme veya Evye/Ocak Yeri Karot Deliği… Bütün bunların hepsi bir kaç dokunma ile yapılabilecek kadar kolay…

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.